Zostałam bardzo miło przyjęta przez rodzinę goszczącą. Są dla mnie bardzo życzliwi, więc teraz naprawdę cieszę się, że mogę tu być. Chłopczyk, którym się opiekuję jest spokojny i wspaniale spędza nam się razem czas. Co wtorki chodzimy razem na wycieczki po Londynie.

Moja przygoda z programem Au Pair wprawdzie już dobiegła końca, ale jest to jedno z najlepszych (i zdecydowanie najbardziej niezapomnianych) moich przeżyć. Spędziłam w Londynie ponad 4 miesiące, podszlifowałam język, poznałam wielu świetnych ludzi pochodzących z całego świata i zwiedziłam wiele ciekawych miejsc. Londyn to fascynujące miasto, gdzie stykają się ludzie i ich kultura, zwyczaje z całego świata. Poza tym, uczęszczałam do collegu na kursy językowe. Moje umiejętności związane z opieką nad dziećmi także się poprawiły.

Wszystko jest w porządku - zdarzają nam się tylko problemy z internetem. Rodzina jest bardzo miła, dzieci są wesołe, a poza pracą uczeszczam na kurs językowy "Cambridge Exam Cours" oraz na "Introduction to Psychology" na University of Glasgow :) 

Pozdrawiam bardzo serdecznie,
Jagoda S.

 

Nie mam pojęcia jak to się stało :/ wszystko jest w porządku - zdarzają nam się tylko problemy z internetem, stad moja pozna odpowiedz. Rodzina jest bardzo miła, dzieci są wesołe, a poza pracą uczeszczam na kurs językowy "Cambridge Exam Cours" oraz na "Introduction to Psychology" na University of Glasgow :) 

Pozdrawiam bardzo serdecznie,

Jagoda S.

Minął tydzień odkąd przyleciałam do Anglii! Rodzina jest wspaniała a chłopcy, którymi się opiekuję - kochani!  Krótka wiadomość, którą opublikowali państwo na facebooku w zeszłym tygodniu, jest właśnie od moich hostów.

Celowo wysylam swoja recenzje po paru miesiacach pobytu w UK, poniewaz teraz w pelni moge sie wypowiedziec na ten temat . Mam nadzieje, ze nie macie mi tego za zle!
Moje urodziny, 5 miesiac zycia w UK z najwspanialsza rodzina jaka moglam sobie wymarzyc, mnostwo poznanych ludzi, miesc, placzu ale wiecej usmiechu! Jestem w pelni swiadoma, ze krok jaki podjelam pare miesiacy temu byl moja najlepsza decyzja w zyciu