Wrażenia bardzo dobre!

Rodzina bardzo sympatyczna, powoli oswajam się z dziećmi.

Okolica przyjemna! Zapisałam się tez do szkoły językowej ;)

 

Rodzina jest bardzo dobra, kochająca się, zależy im abym czuła się u nich jak w domu. Wszystko odbywa się też zgodnie z kontraktem i według wcześniejszych ustaleń.

Opieka nad dziećmi jest wymagająca, ale jest też wartością i wiele mnie uczy. Mam dwa dni wolne dla siebie, które staram się wykorzystać jak najlepiej. W niedzielę mogę chodzić do kościoła na Mszę. Okolica jest piękna, bo zaraz obok znajduje się duży park z jeziorem. :) W tym tygodniu byłam też w centrum Manchesteru, żeby troszkę pozwiedzać, zrobić zakupy. W tym czasie miałam też okazję spróbowania nigeryjskich potraw i pokazania też czegoś polskiego. Cały czas jestem też w kontakcie z rodziną i przyjaciółmi więc czuję się bardzo dobrze. Czas bardzo szybko leci. Już rozpocznie się czwarty tydzień tutaj! I pogoda też zaczyna się poprawiać. :) 

Jeszcze raz chciałam podziękować za znalezienie rodziny! :)

 

magda zdj

Wszystko jest w porządku, dzieci już się do mnie przyzwyczaiły. Ogólnie rodzina jest bardzo miła, przyjęli mnie bardzo ciepło i pomagają w odwiedzaniu różnych miejsc.

Celowo wysyłam swoją  recenzję po paru miesiącach pobytu w UK, ponieważ teraz w pełni mogę się wypowiedzieć na ten temat  Mam nadzieję, że nie macie mi tego za złe!
Moje urodziny, 5 miesiąc życia w UK z najwspanialszą rodziną jaką mogłam sobie wymarzyć, mnóstwo poznanych ludzi, miejsc, płaczu, ale więcej uśmiechu! Jestem w pełni świadoma, ze krok jaki podjęłam parę miesięcy temu był moją najlepszą decyzją w życiu

Swoją przygodę z programem au pair rozpoczęłam wraz z październikiem 2015 roku. Mieszkam w Harlton, małej miejscowości oddalonej o kilka kilometrów od najbardziej urokliwego miasta w Anglii - Cambridge. Moje stostunki z rodzną goszczącą są świetne, bardzo dobrze się dogadujemy i nadajemy na tych samych falach. W styczniu tego roku rozpoczęłam kurs językowy, który daje mi możliwość zdobycia certyfikatu. Zwiedziłam Londyn, Oxford, Dublin, a w najbliższym czasie wybieram się na północ Anglii (Manchester, Liverpool, York).