Rodzinka jest naprawdę bardzo miła, pomagają mi w organizowaniu wycieczek i pokazują Hiszpanie.

Chłopiec też jest miły dla mnie, chociaż bywa ciężko. Okolica jest bardzo przyjemna i spokojna. Jak na razie jest bardzo fajnie.

Pobyt przebiega bardzo dobrze, jestem bardzo zadowolona z wyboru rodziny. Przesyłam zdjęcia z Madrytu. :)

Jest absolutnie fenomenalnie! 

Okolica, w której mieszkam, jest naprawdę jednym z najpiękniejszych miejsc, jakie widziałam, a z rodziną dogaduję się naprawdę świetnie. Luis, młodszy z chłopców, początkowo nie pałał do mnie sympatią, ale teraz już się chyba przyzwyczaił do mojej obecności i mogę stwierdzić, że mnie polubił :) Starszy, Jaime, jest bardziej komunikatywny od swojego brata, poprawia moje błędy w hiszpańskim i bardzo szybko łapie angielskie słówka. Bardzo lubię spędzać z nimi czas, choć przyznam, że pochłania to dużo energii, także sporo tutaj śpię :D 
Jestem bardzo zadowolona. Rodzina jest bardzo pomocna i otwarta. Zawsze mi pomagają gdy mam jakiekolwiek wątpliwości. Również pomagają mi szlifować mój hiszpański, który po 3 tygodniach spędzonych tutaj jest na zdecydowanie wyższym poziomie . Dzieci są bardzo kochane (uwielbiają się przytulać) oraz pełne energii. Jednym słowem jestem bardzo zadowolona, że zdecydowałam się zostać aupair właśnie tutaj. 
 

Mam na imię Martyna i 2 lata temu zdecydowałam się wyjechać razem z agencją @aupair.pl do Hiszpanii, aby zostać au-pair. Chciałabym powiedzieć tym wszystkim, które wciąż wahają się z podjęciem decyzji, żeby już dłużej nie zwlekały i ruszały do przodu!