Mam na imię Martyna i 2 lata temu zdecydowałam się wyjechać razem z agencją @aupair.pl do Hiszpanii, aby zostać au-pair. Chciałabym powiedzieć tym wszystkim, które wciąż wahają się z podjęciem decyzji, żeby już dłużej nie zwlekały i ruszały do przodu!

Miejsce jest cudownie, rodzina bardzo miła, dzieci wymarzone, piękny ogród, piękna okolica, piękna pogoda, mam swój pokój i swoje auto, więc wszystko naprawdę jest udane.

Jestem Laura - au pair, która mieszka w samym centrum Barcelony! Do każdego pięknego miejsca jest blisko! Mam sporo czasu na zwiedzanie i odkrywanie nowych miejsc. Mieszkam z wymarzoną lotniczą rodziną! Mamy podobne pasje i to nas do siebie zbliża! Jestem zakochana w Barcelonie i jej cudownym klimacie!

Piszę właśnie z lotniska w Madrycie, ponieważ wracam już do Polski. Spędziłam w Hiszpanii wspaniałe sześć miesięcy i wciąż nie mogę wyjść z podziwu jak szybko ten czas zleciał. Ciężko opisać moją przygodę w jednym, krótkim mailu. Obok mnie stoi walizka, która wypchana jest podarunkami od mojej hiszpańskiej rodziny i przyjaciół. Decydując się na udział w programie Au Pair oczekiwałam, że poznam nowych ludzi, inną kulturę i tradycje, że zdobędę nowe doświadczenie. Nie spodziewałam się jednak, że ci nowi ludzie staną się mi aż tak bliscy.

Mam na imię Paulina i jestem Au Pair w Madrycie już 3 miesiące. Podoba mi sie tutejszy klimat, hiszpańska kultura i otoczenie.