Celowo wysyłam swoją  recenzję po paru miesiącach pobytu w UK, ponieważ teraz w pełni mogę się wypowiedzieć na ten temat  Mam nadzieję, że nie macie mi tego za złe!
Moje urodziny, 5 miesiąc życia w UK z najwspanialszą rodziną jaką mogłam sobie wymarzyć, mnóstwo poznanych ludzi, miejsc, płaczu, ale więcej uśmiechu! Jestem w pełni świadoma, ze krok jaki podjęłam parę miesięcy temu był moją najlepszą decyzją w życiu

Swoją przygodę z programem au pair rozpoczęłam wraz z październikiem 2015 roku. Mieszkam w Harlton, małej miejscowości oddalonej o kilka kilometrów od najbardziej urokliwego miasta w Anglii - Cambridge. Moje stostunki z rodzną goszczącą są świetne, bardzo dobrze się dogadujemy i nadajemy na tych samych falach. W styczniu tego roku rozpoczęłam kurs językowy, który daje mi możliwość zdobycia certyfikatu. Zwiedziłam Londyn, Oxford, Dublin, a w najbliższym czasie wybieram się na północ Anglii (Manchester, Liverpool, York).

Zostałam bardzo miło przyjęta przez rodzinę goszczącą. Są dla mnie bardzo życzliwi, więc teraz naprawdę cieszę się, że mogę tu być. Chłopczyk, którym się opiekuję jest spokojny i wspaniale spędza nam się razem czas. Co wtorki chodzimy razem na wycieczki po Londynie.

Moja przygoda z programem Au Pair wprawdzie już dobiegła końca, ale jest to jedno z najlepszych (i zdecydowanie najbardziej niezapomnianych) moich przeżyć. Spędziłam w Londynie ponad 4 miesiące, podszlifowałam język, poznałam wielu świetnych ludzi pochodzących z całego świata i zwiedziłam wiele ciekawych miejsc. Londyn to fascynujące miasto, gdzie stykają się ludzie i ich kultura, zwyczaje z całego świata. Poza tym, uczęszczałam do collegu na kursy językowe. Moje umiejętności związane z opieką nad dziećmi także się poprawiły.

Wszystko jest w porządku - zdarzają nam się tylko problemy z internetem. Rodzina jest bardzo miła, dzieci są wesołe, a poza pracą uczeszczam na kurs językowy "Cambridge Exam Cours" oraz na "Introduction to Psychology" na University of Glasgow :) 

Pozdrawiam bardzo serdecznie,
Jagoda S.

 

Nie mam pojęcia jak to się stało :/ wszystko jest w porządku - zdarzają nam się tylko problemy z internetem, stad moja pozna odpowiedz. Rodzina jest bardzo miła, dzieci są wesołe, a poza pracą uczeszczam na kurs językowy "Cambridge Exam Cours" oraz na "Introduction to Psychology" na University of Glasgow :) 

Pozdrawiam bardzo serdecznie,

Jagoda S.