Wakacje w Portugalii - czyż nie brzmi to ›świetnie ?  Wyjeżdżają…c na wycieczkę™, zwykle mamy zbyt mał‚o czasu by zobaczyć wszystkie‡ interesujące nas tam miejsca, pokosztować wszystkich regionalnych przysmaków, czy też zaczerpnąć‡ wiedzy na temat danego kraju czy okolicy.
Dlatego też proponujemy Wam summer Au Pair w Portugalii, czyli wyjazd na miesiąc, dwa lub trzy co powinno wystarczyć aby lepiej poznać kraj, który jak pisze poeta "leży tam, gdzie ziemia się kończy ,a zaczyna się morze". Kraj z 800 km wybrzeża i aż 300 słonecznymi dniami w roku. Posłuchaj zatem fado w Lizbonie, Porto, Faro czy na Madarze.

Wyjazdy wakacyjne Au Pair organizowane są już na okres 2-3 miesięcy! Poniżej znajdują się dokładne wymagania dotyczące wakacyjnych programów Summer Au Pair do Portugalii:

  • wyjazdy na 2-3 miesiące
  • 18-30 lat, znajomość angielskiego, prawo jazdy mile widziane, doświadczenie w opiece nad dziećmi w rodzinie lub poza nią
  • 30 godzin pracy w tygodniu (opieka nad dzieckiem, drobne prace domowe)
  • min. 70 Euro kieszonkowego na tydzień
  • rodzina zapewnia własny pokój i wyżywienie
  • zapewniona jest opieka miejscowego biura
  • aplikacja: formularze, umowa, zaliczka
  • koszt: 140 zł po podpisaniu umowy, 650 zł po wzajemnej akceptacji z rodziną

Au Pair Portugalia - Przebieg programu

Czym się różni program Au Pair w Portugalii od wszystkich innych programów tego typu ? Portugalczycy szczególny nacisk kładą na edukacyjny wymiar programu – ale chodzi tu bynajmniej o tylko Twoją edukację! Rodziny utożsamiają program Au Pair z kursem językowym dla swoich pociech – i właśnie tego będą od Ciebie oczekiwać podczas Twojego pobytu w Portugalii Językiem aprobowanym bardziej nawet niż portugalski jest język angielski – przy czym nikt nie będzie od Ciebie oczekiwał żmudnych wykładów o Past Perfect Continuous czy Simple Past, tylko zwykłych, codziennych konwersacji z dziećmi, w naturalny sposób uczących je swobodnego porozumiewania się w tym języku.  

W Portugalii nie ma konieczności uczestnictwa w formalnym kursie językowym.