Elegancki urok wielkich miast, wyrastające z pogańskich obyczajów uroczystości dożynkowe, przepych kultury i sztuki, czy niewzruszone piękno ogromnych lasów od dawna przyciągają rzesze Au Pair z Polski.

Niemcy to kraj klaustrofobicznego piękna katedr i najwybitniejszych filozofów, śmietanki klasycystycznych kompozytorów oraz współczesnego industrializmu, geniuszu Goethego i nowatorskiego teatru Brechta.

To wszystko możesz przeżyć, będąc Au Pair w Niemczech i biorąc udział w licznych spotkaniach organizowanych przez naszego niemieckiego partnera. Możliwy jest pobyt u rodziny goszczącej w wybranym przez siebie regionie. Jednak pamiętajcie, że najważniejsze jest to, abyście wspólnie do siebie pasowali.

Czym jest program Au Pair?

Programy, które proponujemy na naszej stronie AuPair.pl, to - jak wszystkie programy Au Pair - programy edukacyjno-kulturowe dla młodych ludzi. Au Pair zostają zwykle osoby, które chcą zamieszkać w rodzinie z odległego zakątka świata i doświadczyć egzotycznej kultury, w zamian podejmując się opieki nad dziećmi swojej rodziny goszczącej.

Mamy już 15-letni staż na polskim rynku

A w razie jakichkolwiek pytań, pamiętajcie, że zawsze jesteśmy do Waszej dyspozycji i chętnie odpowiemy na wszystkie Wasze pytania.