Język angielski jest bez wątpienia najbardziej popularnym językiem świata. A jaki jest najlepszy sposób na opanowanie go w stopniu mistrzowskim? Oczywiście zamieszkanie wśród rodowitych Brytyjczyków!

W ramach programów organizowanych przez AuPair.pl możesz wyjechać do Wielkiej Brytanii i doświadczyć codziennego życia na Wyspach. Zapewni Ci to nie tylko ekspozycję na brytyjski angielski większą niż jakikolwiek kurs językowy, ale pozwoli również poznać kulturę Brytyjczyków – skosztujesz sławnej fish-and-chips i dowiesz się, którą herbatę podaje się z cytryną, a którą z mlekiem.

Pamiętaj jednak, że Wielka Brytania to nie tylko Anglia i Londyn – Wielka Brytania to również malownicza Walia, piękna Szkocja i czarująca Irlandia Północna. Wyspy Brytyjskie mają do zaoferowania znacznie więcej niż miejskie aglomeracje i ich błyszczące od deszczu ulice. Wielka Brytania to również romantyczne ruiny zamków, posępne wrzosowiska, samotne klasztory, stare, wystrzępione przez ząb czasu katedry. To kraj o najcudowniejszych budowlach, oryginalnych tradycjach, najzacniejszych uczelniach, wyjątkowo imponującym dworze królewskim. To przepiękne, przecudowne, malownicze krajobrazy i pejzaże. To po prostu kraj, w którym warto być Au Pair.

Czym jest program Au Pair?

Programy, które proponujemy na naszej stronie AuPair.pl, to - jak wszystkie programy Au Pair - programy edukacyjno-kulturowe dla młodych ludzi. Au Pair zostają zwykle osoby, które chcą zamieszkać w rodzinie z odległego zakątka świata i doświadczyć egzotycznej kultury, w zamian podejmując się opieki nad dziećmi swojej rodziny goszczącej.

Mamy już 15-letni staż na polskim rynku

A w razie jakichkolwiek pytań, pamiętajcie, że zawsze jesteśmy do Waszej dyspozycji i chętnie odpowiemy na wszystkie Wasze pytania.